• Головна
  • Переломний момент у стажуванні
11:01, 8 квітня 2016 р.

Переломний момент у стажуванні

Чергова зустріч учасників проекту "Студенти для органів самоврядування" ознаменувала переломний момент у стажуванні: за короткий час інтерни перейдуть до безпосередньої роботи в органах місцевого самоврядування.

Попередні "круглі столи" із представниками різноманітних управлінь, консультації із практикуючими юристами стали рушійною силою у виборі студентами місця стажування. Кожен мав право обрати справу до душі: чи близьку до отримуваної ним спеціальності, чи пов'язаною із сферою його інтересів. Привертає увагу той факт, що деякі учасники цілеспрямовано подавали заявки у певне управління, заради реалізації своїх проектів щодо облагородження рідного міста, питання яких не раз піднімалось на пленарних засіданнях.

Отримавши додаткову інформацію стосовно порядку прийняття стажера на роботу, учасники поділились своїми звершеннями за межами міської ради. Серед останніх - перемога студентів у дебатах, участь у яких активно набирає популярність серед молоді у місті та країні загалом.

Таким чином, впродовж наступних двох місяців стажери матимуть змогу заглибитись у систему роботи того чи іншого управління, і, можливо, привнести щось нове й від молодого покоління.

Нагадуємо, проект «Студенти для органів місцевого самоврядування» в Херсонській області здійснює молодіжна організація Спектр.ЮА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стажування #органи місцевого самоврядування #спектр.ЮА
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...