08:55, 25 березня 2016 р.

Влада спілкується із молоддю

"Вкладайте у свій апгрейд, змінюйтесь кожен день" - такими яскравими образами окреслив свою життєву позицію Мкртич Самвелович Мкртчян, начальник управління комунальної власності Херсонської міської ради, у ході зустрічі із учасниками проекту "Студенти для органів місцевого самоврядування".

Людина розкривається у прямому контакті із нею, тому подібні "круглі столи" є знахідкою для відкриття політичної арени зовсім з іншого боку. У такий час ти не стільки дізнаєшся про вектори роботи влади, скільки засвідчуєшся, що успіх роботи, в першу чергу, залежить від зацікавлення нею. Розгляд своєї праці не як "ярма на шиї", а як нескінченних сходів для самовдосконалення себе та оточуючих - намагався прищепити Мкртич Мкртчян студентам.

На власному досвіді він зібрав до купи основні складові сучасної успішної людини: постійний саморозвиток, який несе у собі збагачення новою інформацією та мовами (бо всі пам'ятають приказку "скільки ти знаєш мов..."), активне та незалежне оточення... А головне - зрікатись стереотипів та не боятись йти проти системи. Першим стереотипом, який нав'язувався роками, є відсутність досвіду у молодих спеціалістів, проте на сьогоднішній день, як довів начальник управління комунальної власності, зникає перед освіченістю та багатогранністю.

Окрім досить особистих тем, Мкртич Самвелович розкрив студентам структуру управління комунальної власності та напрямки роботи, що призвело до активного обговорення інтернами. По закінченню зустрічі студентам було запропоновано обрати цікаву їм галузь у місцевому самоврядуванні та випробувати свої сили у ній.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Студенти #зустріч #Спектр.ЮА,Херсон
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...