Херсонські медики пійшли в «Школу цукрового діабету»

17 березня відбулася науково-практична конференція «Школа цукрового діабету» за участю сімейних лікарів, терапевтів, ендокринологів, гастроентерологів міста та області.

Захід організований Управлінням охорони здоров`я облдержадміністрації, Міністерством охорони здоров`я України та ДУ «Науковий центр Радіаційної медицини» НАМН України.

«2015 рік був важким і переломним для ендокринології області. Розформування ендокринологічної поліклініки призвело до значного збільшення навантаження на медичних спеціалістів міста і області. Дана науково-практична конференція проводиться з метою навчання сімейних лікарів, терапевтів надавати допомогу пацієнтам з цукровим діабетом», - зазначила головний позаштатний ендокринолог УОЗ Херсонської міської ради Лариса Бажан.

В процесі роботи розглядались питання щодо
- розповсюдженості цукрового діабету в Україні та світі,
- особливостей діагностики та сучасних стандартів лікування захворювання,
- відмінності 1 і 2 типів хвороби,
- допомога при синдромі Діабетичної ступні.
Також приділялась увага вибору препаратів для зниження рівня глюкози, особливостям дієти при захворювання.

Кількість хворих на цукровий діабет постійно зростає. В світі хворіє 8-10% населення, в Україні виявлено 3%, але багато не діагностовано.

70% пацієнтів мають 2-й тип цукрового діабету, який можна попередити, звернувши увагу на власне здоров`я. Методи профілактики дуже прості: здорове харчування, контроль ваги тіла, достатня фізична активність та регулярний медичний контроль.

Херсон «Школа цукрового діабету» лікарі конференція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии