21:20, 2 березня 2016 р.
Як влада спілкується зі студентами
Про яке повноцінне стажування в органах місцевого самоврядування можна говорити, якщо немає безпосереднього контакту із депутатами? Проект "Студенти для органів місцевого самоврядування" набирає свої оберти та ламає стереотипи: 2 березня відбулася зустріч учасників із заступником міського голови Сергієм Черевко та секретарем міської ради Оленою Урсуленко.
Під прицілами фотокамер студенти не тільки дізнались із перших вуст про роботу виконавчих органів, а й мали нагоду поділитися своїми яскравими враженнями від стажування, зокрема щодо тренінгу у місті Києві, запропонувати перспективні ідеї для облагороджування міста. Олена Урсуленко зазначила про потребу оновлення органів місцевого самоврядування та відкритості депутатів для діалогу з метою спільної конструктивної роботи.
Продуктивним стало завершення зборів, у якому Сергій Черевко дав перше "домашнє завдання" студентам: поміркувати та запропонувати свої варіанти вирішення такої проблеми, як паркування автомобілів на пішохідних зонах вулиці Суворова. Адже саме з таких невеликих, на перший погляд, кроків починається перспективна робота, зосереджена на благоустрої свого міста.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Їхнє право на кохання поки не визнається державою. Харківська активістка — про шлюб з військовою, та навіщо Україні прайди
Партнерський матеріал
15:00
25 липня
Таких хірургинь в Україні одиниці. Як жінка з Луганська рятує нерви військових
Партнерський матеріал
13:00
25 липня
18:00
24 липня
14:41
24 липня
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...