Реклама
13:10, 21 листопада 2015 р.

Держреєстр юридичних осіб

Реклама

Відповідно до законів витяг чи довідка із Єдиного державного реєстру надається органами Державної реєстраційної служби. Витяг може мати повну та скорочену форму. Скорочену форму може отримати будь-який громадянин України, а повна видається тільки по офіційному запиту нотаріуса чи державних органів.

Перелік доступних для оприлюднення даних

У Держреєстр юридичних осіб та осіб-підприємців заносяться дані про всіх активних суб’єктів, що займаються підприємницькою діяльністю. Ця інформація зберігається в електронному вигляді в формі баз даних. Доступ до них мають усі службовці державної реєстраційної служби, які мають право вносити дані про нових суб’єктів діяльності, зміни в дані про уже зареєстрованих та видавати витяги і довідки з нього, відповідно до чинного законодавства.

Подати запит на отримання витягу може будь-яка фізична чи юридична особа, а також представники державних служб.

До витягу можуть заноситися дані про прізвище, ім’я та по батькові суб’єкта діяльності, його податковий номер чи номер ЄДРПУ, основні та додаткові види підприємницької діяльності. Ці дані доступні по всій території України, не залежно від місця реєстрації юридичної особи чи фізичної особи-підприємця.

Особливості отримання витягу

Щоб отримати витяг з ЄДР, необхідно звернутися до державного реєстратора та заповнити відповідні документи, які дають право видати цей документ. Згідно з законодавством України, видача витягів є платною. Розмір оплати встановлюється відповідними органами, а кошти, отримані за дану послугу, спрямовуються до державного бюджету.

Не можуть бути включеними до витягу дані про відкриття, закриття, номер и чи арешт рахунків суб’єктів підприємницької діяльності. Закритою є інформація і про фінансовий стан прав, в тому числі, про проведення процедури банкрутства. Ці дані можна дізнатися з інших джерел, таких як офіційні фінансові та судові бюлетені, судові реєстри і т.д.

Витяг з реєстру адвокатів

З 15 січня 2013 року діє Єдиний державний реєстр адвокатів України. До нього заносяться дані про всіх юристів, котрі отримали дозвіл на проведення юридичної практики на території країни. Отримання витягу з нього є безкоштовним і доступне для кожного громадянина України.

Замовити витяг можна у Спілці адвокатів України чи в регіональних спілках, які також мають доступ до реєстру. Він може видаватися особисто в руки замовнику, його офіційному представнику чи через поштове відправлення, якщо це дозволяють фінансові можливості спілки адвокатів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...