Оренда маніпулятора

На жаль, оголошення застаріло
Маніпулятор подолає завдання швидше, замінить послуги вантажного автомобіля з краном і відповідно заощадить ваші гроші, тому що не потрібно оплачувати послуги крана окремо. https://arenda-manipulyatora.com.ua/

Маніпулятор в оренду виконає будь-які завдання. Йому під силу піднімати вантажі вагою до 1.5 тонн, здатний подавати вантажі на висоту та в довжину по горизонталі до 7 метрів, важливо при цьому враховувати їх габарити. Тому оренда маніпулятора із краном це 100% ефективне рішення.

Вантажний автомобіль, обладнаний краном маніпулятором замінює собою послуги вантажного автомобіля та автокрана, що дозволяє суттєво скоротити витрати на перевезення вантажу та вантажно-розвантажувальні роботи.

Послуги маніпулятора допоможуть вам з транспортуванням будь-якого вантажу, навіть непідйомного.
Основні переваги гідроманіпулятора:

універсальність маніпулятора;
низька вартість робіт;
більш маневрені на ділянці порівняно з шаландою
компактність. Кран паркується на будь-якому майданчику, куди більшість великої техніки не зможе проїхати. Його база – шасі від класичної вантажівки.

Ми надаємо спецтехніку в оренду разом із професіоналами своєї справи. Вони без жодних проблем завантажать, перевезуть, розвантажать все необхідне для перевезення. Наша компанія надає послуги маніпулятора не лише у місті Києві, а й у Київській області. Працюємо з організаціями, готівковий та безготівковий розрахунок. Також ми надаємо послуги вантажоперевезень.
https://arenda-manipulyatora.com.ua/services/arenda-manipulatora

Навіщо служить гідроманіпулятор?

Сьогодні багатофункціональні автомобілі користуються все більшою популярністю. Їхнє застосування знижує витрати на паливо, амортизаційні та податкові відрахування, зарплату водіям. Використання одного транспортного засобу дозволяє замінити в автопарку одразу кілька вантажівок. Вам не треба ламати голову як одночасно подати на навантаження кран і вантажівку, як згодом все теж саме провернути при розвантаженні. Всі ці проблеми вирішує КМУ чи гідроманіпулятор (маніпулятор). Додаткове обладнання, що використовується на машині, не займає багато місця, дозволяючи перевозити великі обсяги вантажів.

Завдяки використанню Z-подібної колінчастої конструкцією стріли маніпулятор у неробочому стані має компактні габарити. Залежно від ваших завдань, можна підібрати вантажівки з різною потужністю та розташуванням крана. Це дозволяє працювати з оптимальною місткістю. Арендувати гідроманіпулятор у Києві не складе проблем. Вам треба лише залишити свою заявку або набрати телефон вказаний у шапці сайту і всі ваші проблеми стануть нашими.

Характеристики маніпулятора


Стріла - 12 метрів
Біля себе піднімає - 12 тон
На повному вильоті стріли (12м) - бере 3 тони
Довжина кузова - 5,8 м
Ширина кузова - 2,4 м
Грузопідйомність - 14 тон
Довжина авто - 9,5 м
Висота авто - 3,6 м
Рубрики
Спецтехніка
Маніпулятор Київ
Показати номер
Дії
В обранеВидалити з обраного
Хочете додати 0552.ua на головний екран і бути в курсі новин?