А.П. Негра о Дне города Голая Пристань

Доброго, святкового вам дня! Сьогодні, ми з вами, відкривали пам’ятник «Морякам і рибакам». У нас в Голій Пристані, коли ще були селом, була морехідна школа. 49 років проіснувала вона у нашому місті, а вже потім перебралась до міста Херсон. Скільки у нас з вами моряків, рибаків на голопристанщині? Про їх кількість свідчить «Алея героїв» Сьогодні казали дуже гарні слова про те що, Гола Пристань є колискою мореплавання, ми з вами дійсно працюємо на опередження, ми знаємо, що тільки разом ми зробимо так, щоб наше місто процвітало, щоб до нас приїжджали, нам заздрили по-доброму і обов’язково про нас розповідали. І ви знаєте, я от дивлюся на перший ряд, багато дуже поважних людей. Від чого залежить наше з вами майбутнє – від того, щоб ми з вами не забували тих людей, які своєю працею будували рідну Голу Пристань. І якраз сьогодні, кожен рік, ми запрошуємо всіх поважних, мудрих людей і говоримо їм велике синівське спасибі! Дякую вам, що ви зробили все можливе, а інколи і неможливе для того щоб Гола Пристань була така, яка вона є сьогодні. Голопристанці привітаймо їх оплесками!
У другому ряду у нас знаходяться почесні гості, які прибули в наше місто на святкування. Дуже вам дякую за те що виділи час, за те що розділите з нами наше свято. На ваших очах, на очах ветеранів, ви бачите які йдуть зміни у Голій Пристані. І все це на благо кожного з нас, кожної дитини, дорослої людини. Спасибі вам!
З Днем Народження Гола Пристань!

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов