Участь Володимира Миколаєнка у чергових виборах міського голови та депутатів місцевих рад

23 вересня Володимир Миколаєнко у ході прес-конференції заявив, що він балотуватиметься на пост міського голови на виборах у жовтні 2015 року шляхом самовисування.

«Місцеві вибори не дають нам усіх необхідних важелів. На жаль, я не можу збільшити пенсій, виграти війну, чи вступити в ЄС. Але я усі зусилля направлю на те, щоб зробити наше місто більш комфортним, перспективним та сучасним», - відзначив Володимир Миколаєнко.

Крім того, Володимир Миколаєнко подякував Марині Войтенко, Івану Лопушинському, Григорію Янченку, Ларисі Оленківській та іншим за підтримку власної ініціативи.

«До мене приєдналися люди, яких я безмірно поважаю і знаходитися поряд з якими – це честь і велика відповідальність. Всі ви знаєте цих людей – це Марина Войтенко, депутат, яка присвятила своє життя боротьбі за майнові права простих людей, Іван Петрович Лопушинський – вчений, викладач та справжній патріарх херсонської політики, Григорій Миколайович Янченко – волонтер та великий патріот, Лариса Оленківська – справжній фахівець у справі місцевого самоврядування, та багато інших знаних у Херсоні людей, про чиї якості я можу говорити до вечора», - закцентував увагу Володимир Миколаєнко.

Серед приорітетних задач Володимира Миколаєнка - зробити так, щоб молодь не їхала з Херсону в пошуках кращої долі, щоб люди, які хочуть заробляти, могли знайти для себе гідну роботу чи розпочати власний бізнес.

На переконання Володимира Миколаєнка, кожен мешканець нашого міста має бути не просто гвинтиком, а часткою потужної і свідомої громади міста.

«Я знаю, що у сучасному світі влада не може належати одній людині, влада – це сила приймати рішення і втілювати їх у життя, це те, що може кожна вільна та свідома людина. І саме цю єдину та вільну громаду я роблю серцем своєї ідеології, її метою і засобом», - резюмував Володимир Миколаєнко.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов