Голова Держприкордонслужби України доповів Президенту України про результати протидії злочинності на західному кордоні

Голова Держприкордонслужби України Віктор Назаренко доповів Президенту України Петру Порошенку про результати протидії незаконній міграції та контрабандній діяльності в рамках спільних з прикордонниками країн ЄС операцій, ініційованих Держприкордонслужбою: «Кордон-2015» та під егідою FRONTEX – «Ключові точки».

Віктор Назаренко зазначив, що з початку операції «Кордон-2015» – з 15 червня 2015 року, в результаті вжитих спільно з іншими правоохоронними органами заходів, прикордонникам вдалося знешкодити 17 злочинних груп та затримати понад 1000 незаконних мігрантів. Переважна більшість із них були виявлені на ділянках українсько-угорського та українсько-словацького кордону. За результатами кримінальних проваджень, за організацію каналів переправлення незаконних мігрантів уже засуджено 13 осіб. 

Дали результат і заходи, що були вжиті задля протидії контрабанді тютюнових на західній ділянці. Так, лише в межах Закарпатської області прикордонники виявили понад 750 тисяч пачок сигарет та спільно з іншими правоохоронцями викрили кілька злочинних груп, які займалися організацією, виготовленням та збутом контрабандних та контрафактних тютюнових виробів, в тому числі з використанням малих літальних апаратів.

Зокрема вчора, в рамках спільних заходів зі словацькими колегами  на ділянці Ужгородського району Закарпатської області було зафіксовано переліт  через кордон літальних апаратів у 4 випадках. Відразу були організовані пошукові заходи по обидва боки кордону, в результаті яких на території Словаччини на відстані близько 45 км від державного кордону словацькими партнерами був виявлений літак типу «Чмелак» без розпізнавальних знаків з намальованим на хвості літака прапором України, без пілота, з пошкодженими шасі та елементами фюзеляжу. Ймовірно, літальний апарат використовувався для здійснення протиправної діяльності. Наразі триває перевірка цієї інформації та пошук осіб, причетних до даного правопорушення.

Дане затримання дасть можливість задокументувати факти протиправної діяльності громадян України – організаторів каналу та притягнути їх до кримінальної відповідальності на території нашої держави.

Загалом нинішнього року українські прикордонники спільно з іншими правоохоронними органами та колегами з країн ЄС вже зафіксували 60 фактів порушення повітряного простору малими літальними апаратами. У 14 випадках інформацію про правопорушення внесено до ЄРДР, за 11-ма фактами відкрито кримінальні провадження. Затримано 3 малих літальних апарати, які використовувалися контрабандистами для переправлення через кордон тютюнових виробів. Заходи продовжуються.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов