Бібліотечна галявина «Мій Херсон»

Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова запросила своїх читачів відсвяткувати День міста на бібліотечній галявині «Мій Херсон».

Справжня галявина перед книгозбірнею, оточена деревами і кущами, перетворилася на ще одну бібліотечну залу, яку протягом дня відвідали школярі ЗОШ №54. До її оформлення долучилися учні ЗОШ №55, які прийшли на майстер-клас з виготовлення листівок «Херсон – це Україна».

Хлопчики і дівчатка створили їх у техніці аплікації, а потім на кожній написали свої побажання місту на день народження. І незабаром на галявині замайоріли яскраві жовто-блакитні листівки, що поєднали українську і херсонську символіку.

У довідковому бюро «Вулиці рідного міста» школярів зацікавила інформація про історію перейменувань міських вулиць та розповідь про видатних людей, чиї імена збережені у назвах площ і проспектів.

Книжкова виставка-рушник «Моє місто над Дніпром» розкрила «перлинки» краєзнавчого фонду бібліотеки а ще привернула увагу своїм незвичайним оформленням. На рушнику окрім книжок знайшлося місце щедрим дарам херсонської землі: соковитому винограду, стиглим кавунчикам, духмяним яблукам, яскравим соняшникам. А головне місце зайняв дідух як символ нашого степового краю.

Про Херсон, про південь України, наш наддніпрянський край написано чимало віршів, пісень, прозових творів. Щоб познайомити учнів з майстрами красного письменства, які жили і сьогодні живуть у Херсоні, бібліотекарі підготували поетичний нон-стоп «Херсону з любов´ю».

На міні-виставці були представлені книги Анатолія Кичинського, Алли Тютюнник, Валерія Кулика, Леоніда Марченка, Анатолія Крата, Василя Загороднюка, Наталії Коломієць, Анатолія Марущака та багатьох інших відомих творців та юних початківців.

Вітаючи рідне місто зі святом, працівники книгозбірні продекламували декілька віршів херсонських авторів. Діти у відповідь назвали своїх улюблених авторів та отримали за це «поетичну калорію» у вигляді цукерок.

Все, про що школярі дізналися на бібліотечній галявині, знадобилося їм під час вікторини «Карта Херсона». За кожну вірну відповідь вони отримували квітку, які і прикрасили карту міста.

Додало гарного настрою вуличне фотоательє «Я люблю Херсон», де кожен міг зробити фото на пам’ять.

А потім всі разом зробили колективне фото – освідчення в любові рідному місту.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов