«Шкіряний м'яч-2015»: в Дніпровському районі визначили найкращих футболістів!

Традиційно до Дня міста у Дніпровському районі відбувся футбольний турнір «Шкіряний м’яч-2015» між футбольними командами загальноосвітніх навчальних закладів району. Організатором змагань виступив виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради за підтримки приватного підприємця Олега Баркаренка та адміністрації стадіону «Майстер-С». Цього року учасниками турніру стали 12 шкіл, а загальна кількість учасників склала 200 юних футболістів.

Напередодні Дня народження міста фіналісти турніру, команди ЗНЗ№ 50,52,38,35, зустрілися на стадіоні «Майстер-С». Кожна команда викладалася на всі 100%. Спортивні емоції, дружня підтримка та бажання перемогти перетворили фінал на захоплююче спортивне дійство. За підсумками змагань перше місце виборола футбольна команда ЗНЗ№ 50 на чолі з тренером Калиною Ігорем Миколайовичем. Друге місце посіла команда ЗНЗ№52, третє – команда ЗНЗ№38 та четверте місце – команда ЗНЗ№35. Переможці отримали дипломи, кубки, медалі та футбольні м’ячі. Також за результатами турніру пам’ятними кубками були відзначені кращі гравці.

В кожній команді є свої зірки, свої таланти і всіх об’єднує шалена любов до футболу та бажання займатись улюбленим видом спорту в рідному місті. І , звичайно, юні футболісти мріють, щоб футбольні стадіони рідного міста в майбутньому перетворились на світові спортивні арени, де вони будуть прославляти Херсонщину. Для здійснення мрій юним футболістам необхідно багато тренуватися, впевнено змагатися та мати підтримку дитячого спорту з боку дорослих.

Виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради висловлює вдячність адміністрації та вчителям фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів №№12,13,18,32,35,36,37,38,48,50,52,53; приватному підприємцю Олегу Баркаренко та адміністрації стадіону «Майстер-С».

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов