Свято Дня міста розпочато визначенням кращих ОСББ та квартальних комітетів

Підведенням підсумків огляду-конкурсу на «Кращий орган самоорганізації населення – квартальний комітет» та «Краще об’єднання співвласників житлових будинків» в Дніпровському районі розпочато святкування 237-ої річниці заснування Херсона. За традицією, п'ятий рік поспіль, урочисто , у супроводі оркестру духових інструментів дитячої музичної школи №3 вітали кращих з кращих на площі перед адміністративною будівлею райвиконкому.

Привітали переможців та подякували за нелегку але таку потрібну людям працю голова Дніпровської районної у м. Херсоні ради Анатолій Толокнов, заступник Херсонського міського голови Віктор Іванушкін. Незмінним гостем свята завжди є депутат Херсонської обласної ради Артем Кияновський, за підтримки якого у секторі приватної забудови зроблено багато корисних і добрих справ . Голови органів самоорганізації населення- квартальних комітетів висловлювали вдячність районній владі та Артему Олександровичу за допомогу у вирішенні питань благоустрою, роботі з населенням, проведенні святкових дитячих заходів.

Переможцями огляду - конкурсу на «Кращий орган самоорганізації населення – квартальний комітет» та «Краще об’єднання співвласників багатоквартирних будинків» до Дня міста стали:

В номінації «Краще об’єднання співвласників багатоквартирного будинку району»:

- ОСББ «Фактор» (вул. 28 Армії, 4, голова правління Ревук Ольга Василівна);

- ОСББ «Акрополь» (вул. Кримська, 130, голова правління Соловйова Ольга Миколаївна);

- ОСББ «Добробут-1» (пров. Смоленський, 61, голова правління Кузьмін Юрій Євгенович).

В номінації «Кращий орган самоорганізації населення – квартальний комітет»:

- Орган самоорганізації населення – квартальний комітет №2, голова Ядлось Надія Василівна;

- Орган самоорганізації населення - квартальний комітет №1, голова Чухрай Валентина Кирилівна;

- Орган самоорганізації населення – квартальний комітет №11, голова Лі Надія Іванівна.

Всі переможці отримали грамоти голови Дніпровської районної ради Анатолія Толокнова та подарунок від депутата Херсонської обласної ради Артема Кияновського.

Також за поданням виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради, Почесними грамотами Херсонського міського голови були нагороджені херсонці, які кожен день чесно, професійно , з душею працюють на користь рідного міста:

-​ Наталя Риженко, прибиральниця Дніпровського району ПП «Алькор», яка , незважаючи на молодий вік , вже багато років кожного дня , в будь – яку погоду наводить лад на вулицях району ;

-​ Максимова Тетяна Миколаївна, акушер-гінеколог комунального закладу «Херсонська міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського», завдяки професійним зусиллям якої на світ з»явилися СІМ ТИСЯЧ маленьких херсонців.

За дорученням міського голови Володимира Миколаєнко Почесні грамоти разом із подарунками нагородженим вручив заступник міського голови Віктор Іванушкін. Свято завершилося під улюблені мелодії херсонців у виконанні дитячого духового оркестру ДМШ №3.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов