Малі херсонці привітали місцевих рятувальників з їх професійним святом

У сонячний та погожий день 17 вересня до 20-ї Державної пожежно-рятувальної частини Суворовського району м. Херсона прийшли учні 6-го класу Херсонської спеціалізованої школи № 30. Рятувальники привітно зустріли своїх гостей. Діти в першу чергу подякували рятувальникам за їх працю і привітали з професійним святом – Днем рятівника.

Екскурсія пройшла жваво та цікаво. Хлопці та дівчата проявляли щиру допитливість, їм все було цікаво. Тож бійці 2-го чергового караулу також виявили професійний хист, і намагались учням доступно розповісти про специфіку професії. Розказали про пожежну техніку, як вона працює під час пожеж, скільки тонн води вміщує автоцистерна, показали пожежно-технічне обладнання. Продемонстрували як висувається пожежна автодрабини. Як завжди, найбільшу радість у дітей викликала можливість потримати пожежний ствол, по якому подавалась вода.

Такі пізнавальні заходи в області проходять постійно. Адже знання з безпеки життєдіяльності отримані в дитинстві залишаються в пам’яті і в дорослому житті. А отримані під час живого спілкування із справжніми рятувальниками тим більше. Вже двоє хлопчаків сьогодні вирішили стати пожежними. Можливо так і буде.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов