Трагедія на станції Переяславська

13 вересня 2015 року о 21:05 на станції Переяславська, що на Київщині, загинув молодий чоловік. Нещасний випадок стався внаслідок того, що чоловік виліз на дах вагону-цистерни, де його вдарило струмом. За даними правоохоронців, загиблим виявився 18-річний житель Києва, який виліз на вагон, щоб сфотографуватися.

З початку 2015 року через власну необережність і порушення правил безпеки на залізничному транспорті вже загинули 13 підлітків. У дев’яти із цих випадків діти травмувалися струмом. Загалом у 2015 році на залізницях травмовано 430 сторонніх осіб, 255 з яких загинули.

Укрзалізниця наголошує на необхідності дотримуватися правил поведінки на об’єктах залізничного транспорту. Дорослим слід відповідальніше ставитися до своїх батьківських та опікунських обов’язків: слідкувати за дітьми, розмовляти з ними та попереджати про небезпеку.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов