Херсон, зустрічай Сергія Жадана та гурт «Собаки в Космосі»

Харківський музичний гурт «Собаки в Космосі» почав свою діяльність у 2000 році. Музиканти, які працюють у стилі етно-ска, доволі швидко стали відомими не тільки у Харкові, а й за межами міста. Загальноукраїнську та європейську популярність гурт здобув завдяки співробітництву із відомим письменником Сергієм Жаданом, з яким музиканти працюють з 2008 року.

Перша спільна робота письменника з музичним гуртом побачила світ у 2008 році – альбом отримав назву «Спортивний клуб армії». Читання віршів поета під акомпанемент гурту мали шалений успіх, тому згодом співпраця продовжилась у вигляді численних виступів.

У 2012 році вийшла друга платівка Сергія Жадана і «Собак в Космосі» під назвою «Зброя пролетаріату», а 2014-го – чергова робота «Бийся за неї». Ліричні балади, прикрашені легкою сатирою, змінились динамічною гостросоціальною лірикою. Сергій Жадан і «Собаки в Космосі» стають дедалі більше популярними, а їхні спільні роботи знаходять позитивний відгук у серцях прихильників із різних куточків України.

8 листопада 2015 року,  Сергій Жадан та «Собаки в Космосі» в рамках всеукраїнського туру вперше із концертом відвідають Херсон. Виступ відбудеться у SMART-café “SHKAF” о 19.00 завдяки зусиллям громадських активістів Євгенії Вірлич та Марії Мороз за підтримки партнерів і благодійників.

В рамках виступу Сергія Жадана і «Собак в Космосі» заплановано проведення прес-конференції організаторів концерту та низки інших заходів.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов