Обласний центр зайнятості надає кадри для роботи по оформленню житлових субсидій

Херсонський обласний центр зайнятості, за сприяння Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації, забезпечує профільні управління районів та міст Херсонщини кадрами, які після навчання працюють на місцях спеціалістами з прийняття заяв, розгляду та призначенню субсидій.

Вже визначені 89 осіб, які, перебуваючи на обліку у центрах зайнятості, працюватимуть спеціалістами в управліннях праці та соціального захисту населення у районах та містах області.

Як говорить директор Херсонського обласного центру зайнятості Євген Єрашов, управління будуть забезпечені кадрами настільки, наскільки це потрібно.

«Люди отримують тимчасове місце роботи з мінімальною заробітною платнею, не втрачаючи допомоги по безробіттю. Головними критеріями відбору є знання комп`ютера та вміння спілкуватися з людьми. Таке призначення людей допоможе пришвидшити роботу і мешканці Херсонщини обслуговуватимуться набагато швидше», - говорить Євген Єрашов.

Так, у Комсомольському районі (м.Херсон) у сектор опрацювання документів та прийняття рішень вже направлені кадри із центрів зайнятості.

Керівництво сектора зазначає, що вони відповідальні та уважні до громадян, тому при відкритті вакансій будуть розглядати кандидатури осіб, направлених із центрів зайнятості, в першу чергу.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Новости по теме

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов