Мешканцям Херсонщини призначають житлові субсидії вчасно

Сьогодні, 2 вересня, заступник Директора Департаменту соціального захисту населення Олена Князєва перевірила роботу управлінь праці та соціального захисту населення виконавчих комітетів Дніпровського та Комсомольського районів у місті Херсоні.

Вони звернули увагу на процедуру оформлення й отримання громадянами житлових субсидій.

Так, з початку 2015 року до Дніпровського виконавчого комітету звернулося 4490 мешканців Херсонщини і 2373 громадянам житлові субсидії вже призначені.

Начальник управління соціального захисту населення Дніпровського району у місті Херсон Олена Капінус говорить, що люди спокійно, без черг, отримують консультацію спеціалістів та вчасно отримують призначення на субсидії.

Все завдяки налагодженій роботі спеціалістів та комп`ютерній системі адміністрування документів.

«Завдяки ефективній співпраці обласної державної адміністрації зі спеціалістами у районах та місті Херсоні всі призначені відділи забезпечені комп`ютерним оснащенням, що пришвидшує процес розгляду документів та оформленню субсидій», - додала заступник Директора Департаменту соціального захисту населення Олена Князєва.

Також вона відзначила, що збільшення звернень громадян очікується під час настання опалювального сезону, але це не призведе до затримок, адже кількість спеціалістів достатня, тому процес оформлення житлових субсидій проводиться вчасно.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Новости по теме

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов