Заява Тимчасового повіреного Представництва ЄС в Україні Томаса Фреллесена щодо Виборчої комісії Антикорупційної прокуратури

Ми свідомі до того, що громадянське суспільство висловило свою стурбованість процесом створення Виборчої комісії, яка ухвалюватиме рішення щодо майбутнього керівництва та персоналу Антикорупційної прокуратури.

Ми сподіваємося, що кандидати, запропоновані до складу Виборчої комісії, відповідатимуть найвищим професійним та етичним стандартам. ЄС уважно слідкує за процесом відбору членів Виборчої комісії, зокрема у контексті виконання Плану дій щодо візової лібералізації. 

Незалежність та операційна автономія майбутньої Антикорупційної прокуратори має першочергову важливість для ефективної та дієвої роботи Національного антикорупційного бюро.

Ключовою у цьому процесі є довіра, а її не досягнути без прозорого процесу відбору та призначення гідних членів Виборчої комісії, яких підтримуватимуть усі головні залучені сторони.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов