Покупці каструль мають детально вивчити матеріал, з якого виготовлений корпус, кришка і інші елементи, а також ручки і кріплення. Якщо ви готуєте на індукційній варильній  панелі, переконайтеся, що дана модель буде з нею співпрацювати (більшість нових каструль підходить для будь-якого типу плити). Обов'язково зверніть увагу на покриття – тефлон безпечний, але тільки в тому випадку, коли не містить PFOA, кераміка, титан - це найкраще рішення.

Прийміть до уваги розмір і форму посуду, і виберіть  їх до своїх потреб. Подумайте над купівлеюмультиварки у Львові, особливо, якщо ви не любите проводити багато часу на кухні. Пам'ятайте, що варто мати вдома кілька каструль різного розміру – приготування їжі в дуже малих судинах клопотно, а в дуже великих – неекономічно. Деякі горщики мають декілька вкладишів, наприклад, для приготування на пару, макарон, завдяки тому, що  багатофункціональні. Такі моделі ви знайдете в асортименті компанії Le Creuset.

Купуючи каструлю або набір каструль, безумовно, варто покладатися на реноме виробника і вибирати з пропозицій, рекомендованих користувачами компаній.