На ділянці Азово-Чорноморського регіонального управління вводяться додаткові режимні заходи безпеки

У період травневих свят, з метою дотримання режиму на державному кордоні, а також на адміністративній лінії між материковою частиною та окупованою територією АРК, створення безпечних умов для громадян, на ділянці Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України будуть посилені режимні заходи.

В контрольних пунктах в’їзду – виїзду також вводяться додаткові режимні заходи, які в першу чергу будуть стосуватись громадян РФ та вихідців з кавказького регіону, а також інших осіб.

У зв’язку з цим звертаємося до громадян, які проживають у контрольованих прикордонних районах, зокрема і до мисливців, рибалок, фермерів з розумінням поставитися до даних тимчасових обмежень.

Наголошуємо, що першочерговим завдань для прикордонників є безпека законослухняних громадян нашої країни та її гостей і нагадуємо, що всі, хто перебувають в контрольованих прикордонних районах повинні мати при собі документ, який засвідчує особу, так як порушники будуть притягатись до адміністративної відповідальності згідно чинного законодавства.

Крім того, у разі виявлення підозрілих осіб, транспортних засобів, виходу плавзасобів поза пунктами базування або підхід підозрілого плавзасобу до берегу, в місцях, що не визначені законодавством, та інше - Азово-Чорноморське регіональне управління звертається до громадян, що проживають в прикордонні та поблизу адміністративної лінії повідомляти про такі випадки по наступним телефонам:

Черговий Азово-Чорноморського регіонального управління:

-​ (0552) 46-72-19 (цілодобово)

Черговий Херсонського прикордонного загону:

-​ (0552) 32-75-41 (цілодобово)

Черговий Бердянського прикордонного загону:

-​ (0615) 32031-42, 34-79-84 (цілодобово)

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
44 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Новости по теме

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов