• Головна
  • Хочеш мати якісну європейську освіту?
09:16, 20 квітня 2015 р.

Хочеш мати якісну європейську освіту?

Хочеш мати якісну європейську освіту? Хочеш відчинити двері у насичене подіями життя? Дій! Досвід нашої мережі освітніх центрів в України вже досяг 9 років! Ми - центр польської освіти, що винайшов програму "UP-STUDY "http://up-study.net/uk/.

Ми пропонуємо навчання в Польщі та обіцяємо, що ми обов'язково:
- допоможемо обрати майбутню спеціальність та ВУЗ.

- підготовимо документи до вступу, відкриємо візу та оформимо усі легалізаційні документи

- організуємо зустріч з куратором університету

- вирішимо житлове питання - заселимо у гуртожиток за низькими цінами

А найголовніше - ми пропонуємо гарантований вступ до вибраного університету!

Заповнюйте анкету студента та отримайте на поштову скриньку листа з інструкцією. Список початкових документів, що необхідно надати нам знаходиться на сайті. Телефонуйте та обирайте місто, день та час, коли Ви зможете подати документи на вступ. Ми підтримаємо Вас! Ми організуємо все!

Що дуже важливо - Ви зможете пройти безкоштовний онлайн - курс польської мови! Це просто безцінний досвід у спілкуванні з людьми, серед яких Ви будете жити. Також ми надаємо Вам змогу роззнайомитись із майбутніми одногрупниками! На момент вступу Ви будете володіти польською мовою на достатньому рівні і без проблем поступити до університету своєї мрії.

На нашому сайті Ви можете переглянути список факультетів та спеціальностей , з якими наші представники допоможуть Вам визначитись. Факультети розміщені у найвідоміших містах Польщі: Любліні, Варшаві та Вроцлаві. Ви зможете отримати знижку, як учасник програми "UP-STUDY" або отримати змогу вчитись на спеціальну стипендію. Після вступу під час навчання Вас буде направляти, допомагати та консультувати UP-представник.
Обирайте надійного партнера! Обирайте нас!

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...