Наступним кроком має бути проведення дострокових місцевих виборів, вважає Ігор Гринів!

Ухвалення закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей та закону про амністію є одним із етапів на шляху до миру на Донбасі та реалізацією Мирного плану, наголошує Радник Президента України Ігор Гринів. "Ці два закони є у мінських угодах і наступним пунктом є виведення російських військ з території України. Але для того, щоб це відбулося, необхідне було ухвалення цих двох законів. Насправді ми рухаємося певними кроками", - сказав він в ефірі одного з українських телеканалів. Крім виведення російських військ з території України, за словами Радника Президента, наступними кроками також має стати проведення дострокових місцевих виборів, вирішення питання щодо коштів, які залишатимуться у місцевому бюджеті тощо. Аналізуючи зміст закону про  особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей Ігор Гринів підкреслив, що в ньому йдеться про надання більших повноважень лише окремим громадам, таким як сільські, селищні, місцеві ради і жодним чином не йдеться про формування якихось об'єднань. "Децентралізація не в межах регіону, а в межах тільки певних органів місцевої влади. Не йде мова про Донбас - ні про ЛНР, ні про ДНР. Не йде мова про Луганську чи Донецьку області. Ніякий край, нічого подібного не створюється", - наголосив він зауваживши, що "насправді ми йдемо нормальним шляхом для врегулювання ситуації". Радник Президента також акцентував увагу на тому, що Закон має обмежуючу дію строком. "Він втрачає повністю свою дію через три роки. Він може закінчитись і через пів року, якщо буде наведено порядок. Він може закінчитись за рік", - констатував він.

Радник Президента висловив переконання, що у питанні врегулювання ситуації у Донецькій і Луганській областях необхідно виключити політику і намагатися вирішити все мирним, дипломатичним шляхом. "Давайте це зупиняти. Вся країна має об'єднатися навколо одного – навколо того, що Україна є суверенна держава. Ми не дамо нікому поставити під сумнів суверенітет і територіальну цілісність. Давайте і всі об'єднаємося, щоб мирно врегулювати", - закликав він.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов