До Дня міста в Херсоні посвітлішає

Про це повідомив начальник КП «Херсонміськсвітло» Олександр Ткач. Він зазначив, що вечірній Херсон зустріне свій 231 День народження ще гарнішим і світлішим, над цим вже не один тиждень працює колектив підприємства, пише сайт міськради.

Планується, що до Дня міста відбудеться повне ввімкнення всіх «каскадів» - пультів управління освітленням. У повному обсязі працюватиме зовнішнє освітлення в'їздів до міста, перехресть вулиць, центральних площ тощо.
За дорученням міського голови Володимира Сальдо вжито заходів щодо поліпшення зовнішнього освітлення перехресть вулиць, зокрема, просп. Ушакова/вул. Перекопська, вул. Чекістів/вул. Перекопська, просп. Ушакова/вул. Пугачова, вул. Некрасова/просп. 200-річчя Херсона та ін. Активізовано усунення поточних пошкоджень зовнішнього освітлення магістральних вулиць міста.

Окрім цього, як повідомив О.Ткач, виконуються роботи з реконструкції ліхтарів на вул. Пугачова, що дозволить знизити потужність споживання електроенергії в 3 рази -з 400 до 150 Вт. За Програмою покращення зовнішнього освітлення міста, за рахунок коштів спеціального цільового фонду міського бюджету планується відремонтувати освітлення вул. Стеблієвської, Порт-Елеватор.

Улюблена всіма херсонцями пішохідна вулиця Суворова, сквер ім. Г.Потьомкіна, а також набережна Парку Слави обов'язково засяють на всі 100%. Вул. Суворова здавна відома світінням. Сучасні енергозберігаючі ліхтарі на вул.Суворова були встановлені останніми роками до Днів міста. Сьогодні вона світиться кольоровими вогниками на деревах , палає неоновими вітринами, отримала додаткове освітлення у вигляді неонових доріжок тощо.

Майже завершено виконання робіт по зовнішньому освітленню майбутнього скверу ім. Всеволода Заботіна: прокладено кабель під встановлення 6 освітлювальних опор, покладено 170 м кабелю, що живить підключення до струму. Роботи з упорядкування скверу планується завершити до Дня міста, фінансування відбувається за рахунок благодійних внесків херсонців.
Окрім вищезазначеного, КП «Херсонміськсвітло» встановить прапорці до Дня міста, а також забезпечить безперебійну роботу великої концертної сцени для проведення програми «Херсону – з любов'ю!».

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
159 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов