В поездах на Херсон снова травят людей!

Нам пишут пиьма не только херсонцы, но и гости нашего города.


Текст:


"Доброго дня, шановна редакція. Хочу поділитися з Вами інформацією. 06.10.2013 року при посадці на потяг №132 Хмельницький-Сімферополь свіжа фарба прилипала до підошви взуття. Мною одразу було прийнято рішення покинути вагон, тому що для того щоб фарба якнайшвидше висохла було увімкнено піч в вагоні і температура повітря перевищувала 30 градусів. При зверненні до провідниці я почув у відповідь що фарба не прилипає, а якщо комусь заважає неймовірний сморід може відчинити вікна. Це при тому, що на вулиці температура повітря +8 градусів. Коли я попросив її зайти у вагон, щоб пересвідчитись в тому що фарба дійсно ще свіжа і прилипає до підошви взуття, проводницею цей факт було визнано. Але з її слів це аж ніяк не заважає моїй мандрівці з Хмельницького до Херсону. Я попросив покликати начальника потягу для пояснення ситуації і вирішення проблеми. Їхати в перегрітому вагоні з парами свіжої фарби я категорично відмовлявся. Начальником потягу було вирішено мою проблему і я отримав "VIP місця" біля туалету (№35, 33) в вагоні без свіжої фарби замість №1 та №3, які в мене були. Але здоров'я важливіше. В ході спілкування з начальником потягу було виявлено факт, що з 17 вагонів потягу 15 зі свіжою фарбою на підлозі! І це все сталося за тиждень після того як люди отруїлися в потязі Харків-Херсон! На моє запитання хто винен в ситуації коли в мирний час людей в камерах травлять, як це було в гітлеровській Німеччині очільник потягу відповів що він не винен. Я попросив показати, або назвати ту людину, яка винна - посаду, прізвище. Не знаю як дісталися своїх пунктів призначення інші пасажири цього горе-потягу... Прошу освітити це в новинах, щоб до тих "начальничків" дійшло вже, що так з живими людьми поводитися неможна!"

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
662 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов