У Херсоні впорядковують рух вантажного транспорту

Міським головою Володимиром Сальдо проведено розширену нараду з питань впорядкування руху та відстою на дорожній мережі Херсона вантажного транспорту, що здійснює доставку зернових та металобрухту на елеватор та порти міста, повідомляє city.kherson.ua


В нараді взяли участь посадові особи органів місцевого самоврядування, представники ДАІ, санітарно-гігієнічного відділу ДЗ «Херсонська міська санітарно-епідеміологічна станція», керівники Херсонського комбінату хлібопродуктів, морського торговельного порту, ЗАТ «Дельта-Сервіс», ДП «Херсонський річковий порт» АСК «Укррічфлот» та ін.


На даний час ситуація з рухом вантажного транспорту по території міста має ряд проблем. Справа в тому, що більшою частиною дороги в Херсоні будувались понад двадцяти років тому, і сьогодні таке скупчення в районі портових терміналів вантажного транспорту, загальна вага якого іноді перевищує 80 тонн, створює надмірне навантаження на дорожнє покриття та інженерні комунікації під ним. Це призводить як до руйнування самого дорожнього покриття, так і до руйнування інженерних комунікації, що знаходяться у ґрунті, та пошкодження каналізаційних люків і люків дощеприймальників.


Як зазначив міський голова, «сьогодні необхідно не лише шукати шляхи вирішення проблеми, а й думати про перспективи розвитку в місті автошляхів та інженерних комунікацій". Найбільш проблемною зоною є центральна частина міста, а саме під'їзні шляхи до морського торговельного порту, річкового порту та комбінату хлібопродуктів.


Першочерговим завданням визначено необхідність розвантаження під'їзних шляхів до цих підприємств, не зменшивши їх економічних показників. Для цього, за дорученням міського голови, буде налагоджена чітка робота диспетчерських пунктів та їх взаємодія з органами ДАІ. Також місту необхідні додаткові площадки для попереднього відстою вантажного автотранспорту. Такими площадками пропонується визначити огороджену територію колишнього винзаводу по вул. Перекопській, де є можливість виділення території у 2,5 га. На даний момент функціонує дві площадки для відстою вантажного автотранспорту при в'їзді до міста з боку м.Берислава (2,7 га) та м.Миколаєва (2,2 га).


Важливим напрямком у цих питаннях визначено забезпечення санітарних норм на території, прилеглої до зазначених вище підприємств, та розподілення потоків руху вантажних машин через відпрацювання схем їх пересування, диспетчерську роботу та злагодженість дій органів ДАІ і підприємств, що здійснюють розвантаження вантажів. Після розробки схеми пересування вантажного транспорту по території міста буде розроблена схема розміщення відповідних інженерних комунікацій. Крім того, згідно з розпорядженням міського голови щодо комплексу заходів із впорядкування руху вантажівок у місті, виданим у березні цього року, ведеться робота по встановленню відповідних дорожніх знаків

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов