На Херсонщині бики лякають пляжників

Депутати Стрілковської сільради (Генічеський р-н Херсонської області) придумали оригінальне вирішення проблеми корів, що купаються. Вони пропонують сільському голові заборонити вільний випас корів, пише «Сегодня» .

Село Стрілкове розташовано на узбережжі Азовського моря, в районі Арабатської стрілки. Вже декілька років депутати отримують скарги від відпочивальників на те, що корови гуляють поряд з пляжами, створюють їм незручності. Місцеві жителі теж скаржаться: корови, що вільно пасуться, топчуть їх городи.

Тому депутати запропонували сільському голові заборонити вільний випас корів та іншої худоби на території, підвідомчій сільраді, і створити для тварин спеціальний літній табір.

«Особливо лякають бики: вони постійно заскакують до моїх сусідів у двір, - розповіла вчителька місцевої школи Тетяна Іванівна. - Я цих тварин боюся. А корови, звичайно, мирні істоти, але ж вони топчуть все і їдять овочі на городі - самі розумієте, приємного мало. А навесні у нас бігав по селу цілий табун коней, так вони лякали не лише місцевих, але і відпочивальників. Адже у нас курортне село, нам відпочивальників оберігати треба».

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов