Влада Херсонщини закликає завершити будівництво онкодиспансеру

Голова облдержадміністрації Борис Сіленков закликає громаду регіону об'єднати зусилля для повного завершення будівництва нового обласного онкодиспансеру, повідомляє oda.kherson.ua

Будівельники готові здати в експлуатацію другу чергу Херсонського обласного онкодиспансеру вже у поточному році, "під ялинку" нового 2010 року. Про це заявив вчора, 10 серпня, під час прямоефірної передачі обласної державної телерадіокомпанії "Скіфія" голова облдержадміністрації Борис Сіленков.

За його словами, на завершення будівництва у Херсоні нового обласного онкодиспансеру, завдяки спільній активній позиції обласної державної адміністрації та обласної ради, урядом виділено на 2009 рік з держбюджету 20 млн гривень. Ще 10 млн гривень планується мобілізувати на добудову онкодиспансеру за рахунок внутрішніх фінансових ресурсів області.

Будівництво першої черги цього лікувального закладу було успішно завершено наприкінці минулого року завдяки об'єднанню зусиль та ресурсів громади області - з огляду на важливість об'єкту для всього регіону. Відтак, і цього разу громада повинна об'єднатися навколо даного проекту, зазначив під час прямого ефіру голова облдержадміністрації.

Як вже повідомлялося, вчора голова обласної державної адміністрації Борис Сіленков відвідав збудовану першу чергу нового Херсонського обласного онкологічного диспансеру, в якому щойно розпочало роботу відділення хіміотерапії.

Борис Сіленков ознайомився зі станом готовності відділень онкодиспансеру, з умовами утримання хворих, відвідав палати, оглянув побутові умови. "В цілому я задоволений ходом підготовки до повної роботи диспансеру. Залишаються питання виключно технічного плану. На сьогодні ми маємо фінансування, меблі, техніку. Побутові умови відповідають вимогам. Для нашої області це був складний проект в частині його довгобуду. Сьогодні в Україні немає такого аналогу - унікального проекту в частині надання допомоги онкохворим."

На даний час, крім відділення хіміотерапії вже повністю готове до прийому на лікування також радіологічне відділення. Палати на одне, два і три ліжка повністю облаштовані, завезено нове обладнання, яке перевірено та готове до роботи. До кінця цього місяця планується поетапно забезпечити повну роботу всіх відділень диспансеру.

Будівництво нового Херсонського обласного онкодиспансеру було розпочато ще за радянських часів, але невдовзі було заморожене і відновлене лише в 2005 році

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов