Херсонський завод не в змозі освоїти урядові мільйони?

Херсонський машинобудівний завод не в змозі освоїти 173 млн грн., які уряд виділив на закупівлю комбайнів з маркою ХМЗ. Про це заявив голова Тимчасової слідчої комісії (ТСК) з розслідування ситуації на підприємстві, народний депутат Юрій Одарченко на прес-конференції в Херсоні, повідомляє УКРІНФОРМ із посиланням на сайт "АПК-Інформ".

Зокрема, політик повідомив, що вже в ході роботи ТСК було порушено кримінальну справу за фактом розкрадання керівництвом ХМЗ 5,3 млн грн. під виглядом освоєння нової моделі комбайна.

"З виділених урядом 173 млн грн. на закупівлю продукції ХМЗ - комбайнів "Славутич"- практично не освоєно ні копійки. В ХМЗ на сьогодні немає ні готових комбайнів, ні виробничих потужностей - все перепродано третім особам. Тому гроші знаходяться на рахунках НАК "Украгролізинг" і на рахунках держказначейства", - повідомив Ю.Одарченко.

Також він додав, що сьогодні вже підготовлений і затверджений звіт комісії з ситуації на підприємстві.

Нагадаємо, за заявами власника підприємства, згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів від 18 березня 2009 р. на закупівлю зернозбиральних комбайнів "Славутич", які виготовляються на Херсонському машинобудівному заводі, має бути виділено 146 млн грн.

Проте пізніше вийшло розпорядження КМУ 328-р "Про державну підтримку в 2009 р. вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу", яким, зокрема, передбачалося фінансування закупівлі в 2009 р. сільськогосподарської техніки з використанням коштів державного і місцевого бюджетів на 700 млн грн. На закупівлю для подальшого надання сільгоспвиробникам в лізинг компанією НАК "Украгролізинг" було заплановано 420 млн грн. Зернозбиральні комбайни "Славутич", які випускає ХМЗ, фігурували в доповненнях окремим пунктом. Більше всього в 2009 р. їх повинен купити НАК "Украгролізинг" - 145 комбайнів на суму близько 106 млн грн.

Довідка. ХМЗ входить в структуру ТОВ "НВП "БілоцерківМАЗ" (Біла Церква). Підприємство є єдиним в Україні виробником зернозбиральних комбайнів "Славутич".

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов