Володимир Сальдо прислухається до громадян (ВІДЕО)

У громадській приймальні народного депутата України Володимира Сальдо шикується черга.   Мешканці міста мають можливість звернутися до парламентаря особисто, сподіваючись на реальну допомогу.
Адже, шляхом депутатських запитів Володимир Сальдо може вести діалог з органами Верховної Ради,  Кабінетом Міністрів України,  керівниками  підприємств і установ. А бажання у сприянні вирішенню проблем  у депутата хоч відбавляй. На прийомі   Володимир Сальдо - з фахівцями відповідних структур міськвиконкому. І запитання, що турбують громадян, відразу ж перетворюються на доручення. Наприклад  Тетяна Шпадковська, бабуся онука з вадами слуху. Жінка скаржиться на систему державної допомоги. Людей з вадами слуху там не чують. Один раз на три роки люди з вадами слуху  отримують безкоштовний слуховий апарат. Проте для кожного потрібно підбирати індивідуальний пристрій – усе залежить від діагнозу. Але такої  можливості у більшості немає, користуються тим, що видали. Тому жінка пропонує безготівково, адресно перераховувати вартість апарату на рахунок таких людей. Її онук також потрапляє під цю категорію. І на ці кошти батьки зможуть підібрати потрібний слуховий апарат. А Валерію Терещенко, дочку інваліда війни I групи  турбує житлове питання. Виявляється, маючи 100% -ві пільги на квартплату, жінка сплачує і різницю між тарифом і субвенцією держави. Такий факт обурив народного депутата - з ситуацією пообіцяв розібратися у найкоротший термін. До речі,  люди приходять не тільки з проханнями, а й з пропозиціями. На прийомі Володимиру Сальдо довелося розглянути питання і   модернізації зупиночного комплексу, приватизації земельної ділянки, кредитування. Ну, а тепер – про результативність як роботи нашого народного обранця, так  і звернень до нього херсонців. Законопроект Володимира Сальдо "Про внесення змін до Прикінцевих положень Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", у Верховній Раді прийняли в другому читанні. Цей проект  підготовлений з метою вдосконалення державної політики у сфері містобудування і з’явився завдяки зверненням херсонців. Отже, практика особистих прийомів себе виправдовує.
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
30 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов