• Анастасія Павлова на етапах кубка світу (ВІДЕО)
14:01, 27 червня 2013 р.

Анастасія Павлова на етапах кубка світу (ВІДЕО)

У складі збірної України виступала Анастасія Павлова з Новї Каховки і яка поступово виходить на лідируючи позиції у жіночій стрільбі з луку в Україні і на сьогоднішній день Анастасія посідає двадцяти позицію у світі.
В Анталії наша збірна у командних змаганнях перемогла команду Ірану 219:195, Німечини 209:205 у півфіналі поразка від команди Японії 212:218 і поєдинок за третє місце проти росіянок наша команда виграла 214:200 і стала бронзовим призером етапу. На першому етапі наша збірну була другою. В індивідуальних змаганнях Анастасія Павлова була п’ятою за підсумками першого етапу у Шанхаї, та сімнадцятою у Анталії, за підсумками двох етапів наша спортсменка поділяє дев’яту позицію разом з  японською спортсменкою Аямо Ката. У кубку націй збірна України після двох етапів посідає одинадцяте місце з двадцяти дев’яти країн. Третій етап кубка світу пройде у колумбійському місти Медельїн з 15 по 21 липня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію