Буккроссинг: кочова бібліотека

Всесвітній рух  буккроссингу у Херсоні. Принцип простий - людина, прочитавши книгу, залишає її у громадському місці: парку, кафе, поїзді, метро, для того, щоб хтось інший міг цю книгу знайти та прочитати і так по колу.
У Херсоні ж облаштовують вільні полички для книг  у бібліотеках. Якщо у вас вдома є цікаві книги, які залежалися мерщій  несіть їх до пункту буккроссингу. Цим   вчинком  ви порадуєте себе – зробивши добру справу й читачів - гурманів. А якщо вас цікавить доля літературного твору – слідкувати за ним можна через соціальні мережі. Можливо рано чи пізно книга опиниться на іншому континенті. Наразі областю, у рамках проекту «Буккроссинг на Херсонщині», мандрує збірка ліричних поезій  Василя Загороднюка. Іван читач зі стажем. Художні твори з рук не випускає. Говорить в інтернеті натрапив на інформацію про вільну поличку. Вирішив подивитися, що це і як працює. Буккроссинг запропонував спеціаліст з інтернет-технологій Рон Хорнбекер у травні 2002 року. Для початку він залишив 20 книг з пояснювальними написами в холі свого готелю. Через півроку на його сайті було біля 300 активних користувачів. Ви ніколи не ловили себе на думці, що хочете зробити приємне незнайомій  людині. Через буккроссинг це можливо. Не зволікайте, залишена саме вами книга може змінити чиєсь життя на краще.
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
53 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов