Етно-фестиваль народних ремесел «Широкий степ»

Етно-фестиваль народних ремесел "Широкий степ" проходитиме на території історико-розважального комплексу Зелені Хутори Таврії.

Єдиний у східній Європі історико-розважальний комплекс розташований на первинній природі Кардашинських гайків. Площа Хуторів у два рази більша за площу такої держави як Ватикан.

Для Вас це щось нове? Кажуть «Все нове – це добре забуте старе». Так і сучасні "Зелені Хутори Таврії" з’явились на місці давніх хуторів, які існували тут до початку 20-го століття. 

Саме тут відроджуються традиції наших пращурів і практично забуті ремесла, які кожен з Вас зможе спробувати. 

Свіже чисте повітря, розмаїття тваринного та рослинного світу – все це дякуючи тому, що тут перетинаються степи Таврії та Дніпровські плавні, наука називає такі місця – геоекотони.

Якщо поєднати чарівність природи і все те, що тут може спробувати відпочиваючий – це можна виразити словами «поєднати приємне з корисним».

Зелені Хутори Таврії знаходяться на межі Гопристанського та Цюрупинського районів Херсонської обасті, біля с.Кохани (лише у 30 км від м.Херсона). 
Карта проїзду - https://maps.google.com.ua/maps/ms?ie=UTF8&hl=ru&..

Вартість вхідного квитка 28 червня згідно цін історично-розважального комплексу Зелені Хутори Таврії:http://hutora.com.ua/ua/uslugi

Вартість вхідного квитка без екскурсії 29 червня :
- 15 грн. (для дорослих),
- 10 грн. (для студентів за наявністю студентського квитка та пенсіонерів за наявності пенсійного посвідчення),
- 7грн. – для дітей віком з 7 до 16 років, 
безкоштовно - для дітей віком до 7 років. 
Вартість вхідного квитка 30 червня згідно цін історично-розважального комплексу Зелені Хутори Таврії:http://hutora.com.ua/ua/uslugi

dieOSytDjh8
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
112 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов