День донора на Херсонщині

Відновлюючи добрі традиції минулих років і реалізуючи цільову програму «Донорський рух», обласна та районні організації Товариства Червоного Хреста Херсонщини взяли активну участь в організації та проведенні «Днів донора» і вшанування Почесних донорів.

Так впродовж минулого тижня, з 10 по 14 червня районними організаціями м.Херсона – Дніпровською, Комсомольською та Суворовською були проведені масштабні акції по всьому місту. Обласна організація Товариства Червоного Хреста України забезпечила районні організації м.Херсона роздатковим матеріалом - направленням на безоплатну здачу крові, було надруковано 3 тис. направлень.

Медичні патронажні сестри Дніпровського району роздавали направлення на безоплатну здачу крові у торгово – розважальному центрі «Фабрика», торговому центрі «Епіцентр» та Дніпровському ринку. Всього було роздано направлень 1440 штук.

З нагоди Всесвітнього Дня донора Комсомольська районна організація Товариства виготовила 120 листівок та подяк, якими поздоровлені почесні донори Комсомольського району через Укрпошту.

11 червня проведено зустріч з директором О.П.Федаком і профспілковим комітетом Херсонського суднобудівного заводу з питань проведення благодійної акції серед працівників заводу по безоплатній здачі крові, яку призначено на 27 червня.

12 червня була проведена зустріч з Архимандридом Херсонським і Таврійським Іоаном з питань залучення священнослужителів та прихожан нашого міста до безоплатного донорства крові.

Взагалі патронажною службою Комсомольського району серед населення та на підприємствах району було роздано 540 запрошень до безоплатного донорства крові: Аграрний університет, УБОЗ, лікарня ім. А. і О. Тропіних, ДУ Херсонський обласний лабораторний центр ДСЕСУ, ПФУ в м.Херсоні, в гуртожитках суднобудівного заводу, в службі зайнятості, супермаркеті «Европорт», на зупинках та ринках міста.

Малозабезпеченим почесним донорам видано продуктові пайки. Звітує Херсонська обласна організація Товариства Червоного Хреста України.

Патронажні медичні сестри Суворовської районної організації впродовж тижня роздали 1 тисячу направлень на вулицях міста Херсона – Суворова, Ушакова. Належну кількість направлень роздали на Центральному ринку та «Залізничному» ринку, ринку Таврійського мікрорайону, залізничному вокзалі. Приєдналися також до цієї акції студенти Політехнічного коледжу, Морехідного училища та «Надра банк».

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
62 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов