Тривають перевірки житлових будинків

Протягом 2012 року на Херсонщині у житловому секторі сталося 1796 пожеж, що складає 92 відсотки від загальної кількості. 433 пожежі виникло в  житлових будинках різної форми власності. Про це повідомляє прес-служба Управління ДСНС України у Херсонській області.

 Особливо турбує протипожежний стан житлових будинків, що відносяться до об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Бо відповідно до законодавчих актів державні організації житлово – комунального господарства не несуть відповідальності за їх протипожежний стан.

 З метою запобігання виникнення пожеж у Білозерському районі Херсонської області силами співробітників Управління ДСНС у Херсонській області та представників органів місцевого самоврядування і комунальних служб району проведені спільні перевірки протипожежного стану житлових будинків, які знаходять на балансі  ОСББ.

Результати перевірок викликають велике занепокоєння органів державного пожежного нагляду. Практично в кожному з житлових будинків виявлені серйозні порушення протипожежних вимог. Підвальні та горищні приміщення використовуються для розміщення непристосованих виробництв та захаращуються горючими матеріалами і відходами. Не проводиться своєчасна очистка вентиляційних та димових каналів. Обслуговування електрощитових, електролічильників та електромережі проводиться особами, які не мають відповідної кваліфікації та з порушеннями вимог правил улаштування електромережі. 

Незважаючи на приписи державного пожежного нагляду, які вручаються головам об’єднань співвласників багатоквартирних будинків щодо усунення недоліків протипожежного стану, питання забезпечення протипожежного захисту та усунення порушень вирішується вкрай повільно.

Щоб уникнути виникнення пожеж та трагічних наслідків Управління ДСНС вкотре звертається до органів державної влади, місцевого самоврядування та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків з вимогою дотримання правил пожежної безпеки та виконання заходів, передбачених законодавством держави.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
283 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов