УМВС України в Херсонській області звітує

Протягом 2012 року органами досудового слідства винесені постанови про притягнення обвинувачених з вчинення злочинів у сфері службової та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг, стосовно 117 осіб, з яких відносно 53 осіб – за вчинення злочинів, пов’язаних із зловживанням своїм службовим становищем. Про це повідомляється на офіційному сайті УМВС України в Херсонській області.

Законної сили набрав обвинувальний вирок суду стосовно 1 особи, яка вчинила злочин, пов’язаний із зловживанням своїм службовим становищем.

Внаслідок вжитих у 2012 році заходів, спрямованих на протидію кримінальній корупції з боку посадових осіб органів влади та управління, місцевого самоврядування, інших суб’єктів антикорупційного законодавства, органами та підрозділами внутрішніх справ області виявлено 66 кримінальних корупційних злочинів, у т.ч. 38 пов’язаних з хабарництвом. Із загальної кількості злочинів вказаної категорії – 53 тяжких та особливо тяжких.

Кримінальні корупційні правопорушення скоювались в бюджетній сфері (9), у сферах охорони здоров’я (2), охорони довкілля (4), освіти (4), приватизації (1), у сфері земельних відносин (20).

До кримінальної відповідальності притягуються 44 особи, у т.ч. 9 державних службовців (5-7 категорії), 8 посадових осіб місцевого самоврядування (4 категорія – 4, 5-7 категорія – 4), суддя, 10 державних службовців (3 категорія – 1, 5-7 категорія – 9), 4 посадові особи, юридичних осіб публічного права, а також 1 особа, яка виконує організаційно-розпорядчі чи адміністративно-господарські обов’язки в юридичних особах приватного права.

Внаслідок вчинення кримінальних корупційних правопорушень завдано збитків на суму 11 млн. 639 тис. 639 грн. У ході досудового слідства відшкодовано збитків на загальну суму 10 млн. 491 тис. 787 грн.

У сфері боротьби з адміністративними корупційними правопорушеннями до суду направлено 30 протоколів, складених спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції (25 – УБОЗ, 4 – прокуратура, 1 – СБУ) за матеріалами органів та підрозділів УМВС, у тому числі 19 складено за матеріалами, зібраними спецпідрозділом БОЗ, 7 – підрозділами ДСБЕЗ та 4 – підрозділом внутрішньої безпеки УМВС. Складено 5 адміністративних протоколів стосовно посадових осіб органів місцевого самоврядування 4-ї категорії (УБОЗ).

Судами розглянуто 30 (складені УБОЗ – 25) адміністративних протоколів про порушення антикорупційного законодавства.

За 17 (складені УБОЗ – 13) протоколами діяння визнані корупційними, до правопорушників застосовано адміністративне стягнення у вигляді штрафу на загальну суму 17065 (складені УБОЗ – 14195) грн., з них 2 – посадові особи місцевого самоврядування 4 категорії.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
403 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов