До Дня соборності школярі склали карту України (ФОТО)

До Дня соборності і свободи України 3-Б клас школи № 2 міста Цюрупинськ готувався більше двох місяців. Діти вирішили показати всім своє бачення рідної країни. Для цього була роздрукована велика карта України, її порізали на області (на своєрідні пазли), і роздали ці частини дітям та їх батькам.

Кожен мав можливість на «своїй» частині України відобразити область так, як він її бачить, що про неї знає. І 22 січня в День соборності і свободи України ці пазли були зібрані докупи.

Карта вийшла розміром 1.8*2.8, на ній присутні кулька різних технік виконання: і пап'є-маше, і декоративна шпаклівка, і туалетний папір, і бісер, і бісероплетення, і солоне тісто, і фотоколажи… Наша Україна вийшла різнобарною і красивою. Діти презентували цю карту розповідями про області, піснями і віршами. Тепер вони точно знають про свято соборності, про родзинку кожної області і вже вирішують, куди поїдуть в першу чергу мандрувати.

 Rtga5dU9C3s

 pkUwqDq_kls

 R7xOMFjv8HE

 Rd9bMP8N7mE

 SofOqujss2Q

 AtYRRhiPKKs

 0rBA_CGUJt0

 wXyCijfgxvk

 CDpEdMAvZKI

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов