10 хвилин на виклик? У Херсоні не знають, як укластися в норматив без машин і лікарів

Лише на половину викликів медики приїздять за 10 хвилин.

За нормативами постанови Кабінету міністрів, що почала діяти з першого січня, на кожні 10 тисяч мешканців має працювати одна бригада швидкої. Херсонській станції не вистачає десяти машини. А ті, що працюють, застаріли.

Колапс настає, коли всі машини на виїздах, а надходить новий терміновий виклик. Урядовці передбачили й таке. За їхніми нормами медикам дають 10 хвилин для екстреного випадку. На біль голови, температуру, хронічні захворювання швидкій дозволяють приїхати протягом години.

Міські чиновники сподіваються: проблеми невідкладної допомоги вирішить реформа. Нині станцію швидкої передають новоствореному регіональному центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф.

«Традиційно в медичній сфері кошти насамперед спрямували на ті установи, де ведеться прийом пацієнтів. Я сподіваюся, за рахунок потужнішого ресурсу державних коштів, ситуація може змінитися», – каже заступник Херсонського міського голови Сергій Черево.

Але, навіть, якщо область придбає 10 карет швидкої допомоги, на них немає кому працювати. Якщо фельдшерів тут ще можна знайти, то лікарів не вистачає. Штат станції укомплектований медиками з вищою освітою на 70%. Кардіолог Олег Жуков 20 років працює на швидкій. За добу зміни виїздить на 20 викликів. Говорить, не всі витримують навантаження.

«Працюємо тільки по рації. Не заїжджаємо на станцію. Іноді бракує часу пообідати і просто відпочити», – говорить лікар швидкої допомоги Олег Жуков.

Медики дуже сподіваються на реформу і обіцянки уряду модернізувати і укомплектувати швидку допомогу. Але пропонують і повернути назад не лише реанімаційні, а й спеціалізовані бригади.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов