Олег Короташ про Ваш вибір

Наш недавній гість, поет і просто патріот Олег Короташ опублікував вчора звернення до українців, до якого мають прислухатися всі свідомі громадяни:

«Дорогі друзі,

як Голова дільничної виборчої комісії, я не маю права агітувати чи публічно обговорювати кандидатів і політичні партії. Але я звертаюся до Вас із проханням прийти 28 жовтня на виборчі дільниці та проголосувати. Я переконаний, що ми вже визначилися із власними уподобаннями та громадянською позицією. Я вірю, що ми зробимо щирий український вибір, бо іншої країни у нас немає.

Хочу нагадати, що кожне одноосібне «не піду», «не вірю», чи «пофіг» – може спричинитися до сотень тисяч байдужостей у межах держави. Ми усі повинні розуміти, що неявка на виборчі дільниці потім буде розподілена за квотою між партіями, що пройдуть до Парламенту.

Колись великий чоловік Махатма Ганді сказав, що для Бога немає релігій; я переконаний, що для українця в Україні не існує поділу на релігії, мови та раси. У нас усіх є спільне громадянство із тими людьми, котрих ми дуже любимо.

Користуючись нагодою, переказую Вам мої вітання із Донбасу.

Слава Україні!

Щиро Ваш, О. К.

26.10.2012, м. Горлівка (Донецька обл.)»

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов