Правова допомога внутрішньо переміщеним особам

На території нашої області зараз проживає близько 14 тисяч переселенців з Криму та Донбасу, для яких Херсонщина стала другим домом. Велику роль в їх адаптації відіграє Міський гуманітарний центр по роботі з внутрішньо переміщеними особами, який днями відвідали фахівці Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області.

Слід сказати, що гуманітарний центр діє в Херсоні з квітня 2015 року в рамках проекту «Активізація громади Херсона для подолання проблем внутрішньо переміщених осіб», який реалізовувався протягом 2-х років.

Зараз гуманітарний центр – це підрозділ Центру соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді, який надає необхідні соціальні послуги для ВПО.

Юридичні ж послуги переселенці можуть отримати в закладах системи БПД Херсонської області. Про таку можливість і про право переселенців на безоплатну вторинну правову допомогу, тобто складання процесуальних документів, представництво в суді, адвокатські послуги, розказали фахівці Регіонального центру.

Відтепер фахівці із соціальної роботи гуманітарного центру Генріх Гутерман та Віктор Булка знають, куди направляти ВПО, якщо у них виникнуть питання правового характеру.

В рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» фахівці системи БПД Херсонщини приділяють велику увагу правопросвітницькій роботі серед населення. Тому на часі було й обговорення з радником з питань ВПО Русланом Ібрагімовим спільних напрямків роботи щодо захисту прав цієї вразливої категорії громадян.

По завершенні присутні обмінялися інформаційними буклетами, які стануть у нагоді відвідувачам і Міського гуманітарного центру, і Регіонального центру з надання БВПД, двері яких завжди відчинені для постраждалих від конфлікту.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
46 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов