Твори Достоєвського у виконанні литовського театру у Херсоні

В рамках ХХ Міжнародного фестивалю «Мельпомена Таврії» відбулась моновистава – спільний проект Литовського російського драматичного театру у співпраці з Литовським новим музичним комунікаційним центром за творами Ф. Достоєвського «Янголи Достоєвського». Блискуча і прекрасна акторка Біруте Мар втілила на сцені театру-кафе кілька образів із різних творів Федора Достоєвського.

Вона була Настенькою з «Білих ночей», князем Мишкіним з «Ідіота», Ніколаєм Ставрогіним з «Бісів», Грушенькою з «Братів Карамазових» і маленьким хлопчиком з оповідання «Хлопчик у Христа на ялинці». Більше години Біруте Мар тримала публіку у напруженому захваті. Їй настільки легко давались переходи з одного образу до іншого, що це не могло не викликати захоплення. Більш того, пані Біруте зробила твори Федора Михайловича інтерактивними: в різних образах вона навіть спілкувалась із публікою. В її виконанні образи позаминулого століття ставали сучасними та інтерактивними.

Без сумніву, «Янголи Достоєвського» – це універсальна вистава, яка буде до смаку багатьом театралом.

Євгенія Вірлич

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
52 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов