Сучасні аспекти оподаткування аграріїв обговорили фіскали та науковці в ХДАУ

Вчора у Херсонському державному аграрному університеті - одному з провідних вищих навчальних закладів на Півдні України, який готує фахівців для агропромислового комплексу та інших галузей економіки відбувся «круглий стіл» «Актуальні проблеми обліку і оподаткування суб‘єктів господарської діяльності аграрної сфери». До активної участі у заході, окрім науковців, студентів та аграріїв, долучилися фахівці управління аудиту Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі.

Під час засідання присутні активно обговорювали особливості надання суб‘єктам господарювання агропромислового комплексу на конкурсній основі компенсації за залученими у національній валюті банківськими кредитами, особливості кредитування аграрних підприємств.

Особливо жвавий і предметний обмін думками та напрацюваннями викликали питання податкової сфери, а саме: податкового контролю зовнішньоекономічної діяльності аграрних підприємств, сучасних проблем адміністрування податків аграрних підприємств, проблемних аспектів оподаткування сільськогосподарських товаровиробників та особливостей податкової системи для суб‘єктів малого підприємництва.

Усі учасники круглого столу погодились з тим, що спільний пошук шляхів вирішення питань, які хвилюють представників аграрного бізнесу створить передумови для внесення дієвих змін до законодавства з метою підтримки сільськогосподарських товаровиробників та примноження їх прибутків.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
13 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов