Співпраця з органами місцевого самоврядування щодо легалізації зайнятості населення

З метою забезпечення прав застрахованих осіб в пенсійному страхуванні, зростання фонду оплати праці та підвищення рівня заробітної плати працюючих у 2018 році управлінням Пенсійного фонду продовжується взаємодія з органами місцевого самоврядування з питань дотримання законодавства про працю та підвищення рівня оплати.

Так, 23 травня 2018 року на черговому засіданні постійної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат у Суворовської районної у місті Херсоні ради за участю представника управління Фонду заслухано 8 роботодавців, наймані працівники яких отримали заробітну плату в розмірах менших за мінімальну.

В черговий раз звертаємося до громадян та працівників!

Пам’ятайте, легалізація заробітної плати – запорука стабільного майбутнього кожного. Отримуючи заробітну плату в «конвертах», ви маєте забезпечене сьогодення, але ризикуєте своїм майбутнім. Кожна гривня єдиного внеску із заробітної плати, що надійде до бюджету, вплине на забезпечення вашої гідної пенсії.

1RIDZcXPt4peBmJhXUWzZzHFcS_noRH_LaNbK4O1UUAWhM7MeQAp1nbNGdsNTgdN4Jqd9Qh-6Oe_88Jtgaczdl7ih3qTj-DJoFk1va5B97crDwH5EhhtdZ__-ZGuLbDHftcU0lQxUG84eErTVg

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
16 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов