Фіскали у Херсоні вкотре виявили нелегального таксиста

Спеціалісти Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі постійно проводять контрольно-перевірочні заходи, спрямовані на виявлення та припинення діяльності осіб, які надають послуги із перевезення пасажирів без отримання дозвільних документів. Під час кожного такого заходу виявляють водіїв-порушників. Ось деталі проведення останньої такої перевірки.

Фахівці управління податків і зборів з фізичних осіб фіскального відомства регіону виявили в обласному центрі на вулиці І.Кулика автомобіль із закріпленим на даху ліхтарем жовтого кольору з логотипом таксі. У водія цього авто замовили послугу із перевезення таксі пасажирів та оплатили йому відповідну суму коштів.

У подальшому таксист повідомив перевіряючим, що є фізичною особою – підприємцем, а в підтвердження цьому надав документ про державну реєстрацію фізичною особою – підприємцем. Проте, при співставленні інформації, отриманої від цього суб’єкта фіскали встановили, що вже понад 1 рік, як громадянин перебуває у стані «припинено, але не знято з обліку».

Результатом вигаданої бізнесменом легенди - є складений працівниками Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі на такого громадянина протокол про адміністративне правопорушення. Наразі матеріали щодо встановленого порушення направлені до Херсонського міського суду Херсонської області.

Останню крапку в цій справі незабаром поставить суд. Ось тоді, мабуть, бізнесмен і зрозуміє, що накоїв - адже лише мінімальне покарання за порушення ч.1 ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення порядку провадження господарської діяльності) сягає 17000 гривень.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
57 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов