Голови ОТГ Херсонщини вчилися примножувати фінансові ресурси громад

Як зміцнити місцеві бюджети та розширити фінансову автономію відповідних територій, про аналіз судової практики та багато іншого йшла мова під час тренінгу - семінару «Місцеві податки та збори - ресурс, на який впливають органи місцевого самоврядування». На цей захід, який відбувся днями у приміщені Херсонського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», завітали більше 30 представників органів місцевого самоврядування нашої області.

На запрошення Херсонського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» у ньому приймали участь фахівці Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі: заступник начальника управління податків і зборів з фізичних осіб Олексій Юсов та начальник адміністрування місцевих податків і зборів управління податків і зборів з юридичних осіб Тетяна Ракитська.

Під час семінару працівники фіскального відомства обговорили з присутніми механізми збільшення надходжень податку на доходи фізичних осіб до бюджетів територіальних громад, а також залучення платників до сплати місцевих податків та зборів. Окрім того, фіскали області проінформували учасників заходу про практичні аспекти індивідуальної роботи з суб’єктами господарювання та громадянами, які мають сплачувати місцеві податки і збори. Особливу увагу приділили питанням обліку, нарахування та сплати майнових податків на територіях громад.

Не залишилися поза увагою учасників заходу і питання необхідності посилення роботи щодо легалізації найманої праці та доходів населення, унеможливлення обігу неврахованої готівки та зменшення обсягів тіньової економіки. Наявність чи відсутність такого ще досить поширеного у суспільстві негативного явища як тіньова економіка залежать від кожного мешканця громади. І саме за рахунок її викорення можна значно збільшити фінансовий потенціал громад. Адже переважну більшість дохідної частини місцевих бюджетів складають податкові платежі. Тож усвідомлення кожним мешканцем регіону своєї особистої ролі в підвищенні рівня якості життя та необхідності сплати податків – це запорука зміцнення фінансової спроможності й сталого розвитку громади.

Тренінг відбувся у формі конструктивного діалогу. Слухачі отримали не лише теоретичну інформацію, а й практичні консультації та поради для своєї щоденної роботи.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
7 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов