У Херсоні презентують проект по впровадженню служб психосоціальної реабілітації

Комісія Міністерства закордонних справ Литви підтвердила проект по впровадженню служб психосоціальної реабілітації в Херсонській та Запорізькій областях. Проект починається з візиту 4 фахівців психічного здоров’я та Міністерства охорони здоров’я Литви.

Як повідомляє прес-служба Херсонської ОДА, завтра, о 9.30 у залі засідань облдержадміністрації відбудеться зустріч керівництва області з делегацією із Литви у складі: канцлер Міністерства охорони здоров’я Литви Одета Віткунієне, директор Державного центру психічного здоров’я при Міністерстві охорони здоров’я Она Давідонієне, завідувач відділенням психосоціальної реабілітації Республіканської Каунаській лікарні Раса Думбліаускієне і директор центру психічного здоров’я м Вільнюс Мартінас Марцинкявічюс.

Візитери представлять проект та зустрінуться з керівництвом області, яке може підтримати розвиток служб психосоціальної реабілітації. В рамках візиту, іноземна делегація огляне установи охорони психічного здоров’я та інші установи (наприклад лікарні ветеранів), які планують брати участь у навчання та впроваджувати у себе служби психосоціальної реабілітації.

Як зазначили у Херсонській ОДА, навчання фахівців розпочнуться вже у вересні цього року. Навчання будуть для 20 фахівців із Запорізької, 20 фахівців з Херсонської областей та ще 15 учасників будуть з Донецької та Луганської областей - всього 55 учасників і 6 лекторів з Литви(28 двомісних номерів і 6 одномісних).

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
5 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов