У херсонській бібліотеці вивчали можливості порталу електронних послуг Пенсійного фонду

У Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Гончара відбулась зустріч головного спеціаліста головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області Олени Скоробагатько з колективом бібліотеки.

Розмовляли, перед усім, про нові можливості сучасних дистанційних сервісів Пенсійного фонду України. Одним з таких ресурсів є Портал електронних послуг Пенсійного фонду України. http://portal.pfu.gov.ua Саме цей сервіс дає змогу усім зацікавленим в режимі on-line вирішувати питання з мінімальною витратою часу та сил.

Портал цікавий не тільки пенсіонерам, а й, перед усім, працюючим, фізичним особам-підприємцям, самозайнятим особам тощо.

Унікальність порталу Пенсійного фонду полягає в тому, що, не виходячи з дому, можна продивитись інформацію в особистому кабінеті таку, як:

  • перегляд виписки з системи персоніфікованого обліку;
  • перегляд електронної пенсійної справи (для пенсіонерів);
  • розрахунок страхового стажу.

Перевірив наявні дані, кожен громадянин може з впевненістю розмовляти з роботодавцем щодо нарахування заробітної плати та сплати внесків, звертатись з питаннями до Пенсійного фонду. На Порталі також є можливість подати звернення або запитання, замовити паперові документи, записатись на прийом до спеціалістів Пенсійного фонду України.

Очевидні й переваги для осіб з особливими потребами та людей похилого віку. Не обов'язково їхати до Пенсійного фонду для вирішення питань, а скористашись інтернетом, в комфортних для себе умовах та темпі, просто отримати інформацію або відповіді”, - наголосила під час зустрічі Олена Скоробагатько.

Працівники бібліотеки самі спробували, наскільки зручно користуватись Порталом та легко зареєструватись. Одразу зареєструвалось 60 чоловік з 72-х присутніх.

Отримати більше інформації про сучасний сервіс та зареєструватись на Порталі можна, звернувшись до головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області за адресою м. Херсон, вул. Комкова 76 А, тел. 428827, 436470.

Автор: Олена Скоробагатько

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
78 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов