У херсонських фіскалів на обліку понад 76 тисяч платників

Станом на 1 травня 2018 року на податковому обліку Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі перебуває 31449 юридичних та 44586 фізичних осіб - суб’єктів господарювання. У порівнянні з минулорічним періодом загальна кількість суб’єктів підприємницької діяльності збільшилася на 467 осіб.

Як повідомили спеціалісти управління обслуговування платників податків фіскальної служби області, наразі відстежується позитивна динаміка відкриття підприємницької діяльності юридичними особами - платниками податків, яких зареєстровано на 1053 суб’єкта більше, ніж торік. Одночасно кількість платників податків - фізичних осіб скоротилася порівняно з минулорічним періодом на 586 підприємців. Це пояснюється припиненням підприємницької діяльності бізнесменами, які подавали "нульові" декларації за останні звітні періоди, не сплачували податки до бюджету та не проводили відрахування єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду.

За словами начальника Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі Ігоря Клима, впровадження нової спрощеної системи оподаткування стимулює розвиток малого та середнього бізнесу та збільшує бюджетні надходження місцевих громад нашого регіону.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
3 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов