Херсонці говорили про сервіси Пенсійного фонду, які можна отримати, не виходячи з дому

В Херсонській бібліотеці-філії №3 пройшла зустріч громадян з головним спеціалістом головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області Оленою Скоробагатько з питань користування Порталом електронних послуг Пенсійного фонду України. Говорили про сучасні можливості, які доступні вже зараз, та перспективи розвитку в майбутньому.Доступ до порталу є цілодобовим.

З будь-якого зручного місця за допомогою Інтернет-мережі можливо скористатись сервісом:
- продивитись інформацію про діяльність Пенсійного фонду України та його напрямки;
- записатись на прийом до спеціалістів органів Пенсійного фонду;
- поставити запитання, подати звернення тощо.

В особистому кабінеті користувача на Порталі доступна інформація, яка стане внагоді також працюючим:
- перегляд виписки з системи персоніфікованого обліку;
- розрахунок страхового стажу;
- перегляд виписки з пенсійної справи (для пенсіонерів).

"Користуючись порталом, кожен може заощадити свої ресурси часу, сил, розширити знання в інформаційно-цифровій освіті. До того ж особливо корисний сервіс для людей з особливими потребами та людей похилого віку. Для вирішення питання не обов'язково їхати до відділення Пенсійного фонду. Вищезазначені послуги можна отримати вдома, а зекономлений час і кошти використати на інші справи", - відмітила Скоробагатько Олена.

До того ж процедура реєстрації дуже проста: єдиноразово особисто звернувшись до найближчого до Вас територіального відділення Пенсійного фонду України з паспортом та довідкою про ідентифікаційний номер і отримавши спеціальний код доступу користувача, громадянин самостійно закінчує реєстрацію на web-порталі.

Для власників електронного цифрового підпису вхід на портал можливий без реєстрації. В сервісному центрі головного управління Пенсійного фонду України в Херсоні за адресою Комкова 76 А обладнано спеціальне місце, де спеціалісти допомагають з реєстрацією та надають необхідні консультації з користування Порталом.

Завітайте на Портал http://portal.pfu.gov.ua/ Пенсійного фонду України та оцініть переваги самі.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
155 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов