На Херсонщині засуджені отримали правову допомогу

Днями для засуджених до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі, були організовані консультації з правових питань, які провела фахівець Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області Олена Іпатенко. 

Варто сказати, що особи, які перебувають на обліку в Корабельному районному секторі Херсонського міського відділу з питань пробації, не тільки пройшли реєстрацію, яку зобов´язані проходити раз на місяць, але й отримали кваліфіковані та змістовні відповіді з питань трудового, цивільного та сімейного права.

Довідка. Пробація (походить від лат. probare «досліджувати, випробовувати») - вид умовного засудження, при якому засуджений поміщається на час випробного строку, встановленого судом, під нагляд спеціальних органів. Пробація виникла майже 200 років тому у Великій Британії як концепція поводження зі злочинцями і набула світового розповсюдження завдяки системі правосуддя США.

Консультації клієнтів пробації проводяться згідно з планом спільних заходів на 2018 рік їх, відрізняють, насамперед, фаховість, змістовність, конкретика, бо, крім пояснень, засуджені отримують рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації та застереження щодо недопущення протиправних дій.

Враховуючи, що 2018 рік оголошено в Україні Роком реалізації загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО», Олена Іпатенко приділила увагу просвітницькій роботі. Вона розказала про проект, який охоплює всю Україну, його цілі і задачі, про електронні сервіси Міністерства юстиції та вручила клієнтам пробації інформаційні буклети.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
31 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов