У Херсоні відбудеться тренінг з адаптації бізнесу до норм та вимог Європейського Союзу

1 червня у Херсоні відбудеться 5-годинний тренінг з Адаптації бізнесу до норм та вимог Європейського Союзу у напрямку сталого й органічного агровиробництва та торгівлі.

Місце проведення: м. Херсон, Конференц-Зала Конгрес, вул. Ярослава Мудрого,7

Тривалість заходу: з 09.00 до 14.00

Максимальна кількість учасників: до 20 осіб

Участь безкоштовна, за умови проходження попередньої реєстрації.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/kT1FAN28qnScUFsG2 до 28.05.2018

Мета заходу: інформування бізнесу щодо найкращих практик ЄС в сфері сталого та органічного виробництва та торгівлі, ознайомлення з системою HACCP та вимогами до якості харчової продукції, підготовка до експорту агропродукції до ЄС, поширення інформації щодо можливостей в рамках Угоди про Зону Вільної торгівлі з ЄС.

Спікери події:

- Йоселін ГЮТТОН, представник Торгівельно-економічного відділу Представництва ЄС в Україні (ЄС)

- Олег Мирошніченко, тренер, консультант з питань експорту на європейські та міжнародні ринки (м. Київ)

- Марія Махновець, незалежний консультант з експорту органічної продукції з України (м. Херсон)

- Сопочева Тетяна, аудитор з сертифікації, тренер-консультант в сфері впровадження систем менеджменту на відповідальність національним та міжнародним стандартам (м. Херсон)

Взяти участь у навчанні запрошуються власники та представники компаній виробників/експортерів органічної та традиційної агропродукції, представники галузевих асоціацій, консультанти з експорту, представники торгово-промислових палат та всі зацікавлені дізнатися про можливості виходу з агропродукцією на ринок ЄС.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов